کلاس خصوصی آموزش میکس و مسترینگ یک راه موثر جهت رسیدن به نتیجه سریع در یادگیری  اصولی آموزش میکس و مسترینگ می باشد:


کلاس خصوصی آموزش میکس و مسترینگ

کلاس‌های خصوصی آموزش میکس و مسترینگ علی رامی

روش‌های مختلفی برای یادگیری میکس و مسترینگ وجود دارد.

  • یادگیری دیداری: افرادی که روش یادگیری‌شان دیداری است، بیشتر از طریق «دیدن» و «مشاهده کردن» می‌آموزند. آن‌ها تمایل دارند که در کلاس درس، در ردیف‌های جلو بنشینند. دارای شخصیتی منظم و مرتب هستند و هنگام تجسم کردن یا به‌ خاطرسپاری چیزها، چشم‌هایشان را می‌بندند. تصاویر، ویدیوها و رنگ‌ها به یادگیری آن‌ها کمک می‌کند و ترجیح می‌دهند برای یادگیری، محتوا و مطالب را ببینند.
  • یادگیری شنیداری: افرادی که سبک یادگیری‌شان شنیداری است، بیشتر با «شنیدن» و «گوش دادن» بهتر می‌آموزند. آن‌ها معمولا جایی را در کلاس انتخاب می‌کنند که بهتر بشنوند اما زاویه‌ی دید، چندان برای‌شان اهمیتی ندارد.
  • یادگیری جنبشی و لمسی: افرادی که سبک یادگیری‌شان حرکتی است، بیشتر با «لمس اشیا» و «انجام کارهای عملی» مطالب را می‌آموزند.

آموزش‌های نوینی که در سال‌های اخیر رواج یافته‌اند با شیوه‌های متنوع برگزار می‌شوند. مانند کلاس‌های آموزش از راه دور یا کلاس‌های مجازی در خصوص یادگیری علومی که مربوط به کامپیوتر هستند مثل میکس و مسترینگ، به شخصه اعتقاد خاصی به ویدیوهای آموزشی دارم.


اما چرا ویدیوهای آموزشی؟

ویدیو های کلاس خصوصی آموزش میکس و مسترینگ شامل دو بخش تئوری و عملی است.

  1. در بخش مربوط به تئوریک، افراد از طریق مطالعه‌ی مقالات، کتاب‌ها، وب سایت‌ها و ویدیوهای آموزشی می‌توانند به اطلاعات زیادی دست پیدا کنند.
  2. در بخش یادگیری عملی چند حالت وجود دارد. ویدیوهای آموزشی، کلاس‌های خصوصی، کلاس‌های گروهی و آموزش‌های از راه دور.
  • بهترین حالت از نظر اینجانب، ویدیوهای آموزشی است. به این دلیل که هنرجو می‌تواند چندین بار ویدیو را تماشا کند و از نکات مهم یادداشت‌برداری کند. همچنین از لحاظ هزینه، بسیار مقرون به صرفه‌تر است.
  • شرکت در کلاس‌های خصوصی : به دلیل اینکه به صورت تخصصی روی نواقص و اشکالات فرد تمرکز می‌شود، بازدهی زیادی دارد اما گاهی اوقات به دلیل دور بودن مسافت، زمان محدود مدرس یا هنرجو، هزینه‌ی بالاتری نسبت به پکیج‌های آموزشی دارد و شاید برای برخی از افراد مناسب نباشد.
  • کلاس‌های گروهی به دلیل اینکه سوالات و پروژه‌های مختلف کار می شود مطالب گسترده‌تری گفته می‌شود و همچنین قیمت پایین‌تری نسبت به کلاس‌های خصوص دارند.

راه کار مناسب و توصیه‌ی ما به شما چیست؟

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا تمامی پکیج‌های آموزشی را تهیه و چندین بار تکرار و تمرین کنید. سپس چندین پروژه را میکس و مستر کنید و پس از آن جهت رفع اشکال، پرسیدن سوالات تخصصی و بروز کردن اطلاعات در کلاس‌های خصوصی یا گروهی شرکت کنید.

تمامی سرفصل‌های اصلی و مهم در بسته‌های آموزشی توضیح داده شده است. بسیاری از دوستان در سال‌های گذشته به نتایج بسیار خوبی در زمینه میکس و مسترینگ دست یافته‌اند. میکس و مسترینگ در عین تخصصی بودن، بسیار ساده و زود بازده است و افراد با داشتن یک دانش معقول و تجربه‌ی کافی می‌توانند به درآمدزایی برسند.

جهت مشاوره و شرکت در کلاس خصوصی آموزش میکس و مسترینگ با اینجانب تماس حاصل فرمایید.