میکس با علی رامی | آموزش میکس و مسترینگ

علی رامی دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری می‌باشد و به شغل حسابرسی مشغول است.در حوزه‌ی زبان انگلیسی دارای مدرک آیلتس جنرال و آکادمیک می‌باشد و در حال حاضر نیز به مطالعه و یادگیری زبان آلمانی مشغول است.

 در حوزه موسیقی، وی پس از یادگیری تئوری موسیقی و ساز پیانو، تنظیم و آهنگسازی را آغاز کرد. در برهه‌ای از زمان مشغول به خوانندگی در سبک هیپ-هاپ بود و دو آلبوم و بیش از 30 ترک در این زمینه منتشر کرد.

در مرحله بعد یادگیری میکس و مسترینگ را آغاز نمود. علاقه‌ی وی منجر به تمرکز بیشتر در حوزه‌ی میکس و مسترینگ گردید تا آنجا که حرفه‌ی اصلی خود را مهندسی صدا می‌داند.

پس از آن به آموزش این حرفه در کلاس‌های خصوصی ادامه داد. او در ابتدا بر اساس استانداردهای بین المللی و سرفصل‌های میکس و مسترینگ شروع به طراحی سبک آموزشی خود کرد.

سپس برای گسترش این علم با شعار دانش قدرت است و اطلاعات باید به صورت مساوی در اختیار همگان قرار گیرد. شروع به ساخت ویدیوهای آموزشی برای پارسی زبانان کرد.

 آموزش مجازی یکی از قوی‌ترین ابزارها و شیوه‌های آموزشی در سراسر دنیا است. بنابراین ویدیوهای آموزشی وی نیز مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. او در زمینه آموزش، بیش از 90 ویدیوی آموزشی و 9 پکیج آموزشی تولید نموده است. وی همچنین تاکنون چندین ورکشاپ، کلاس گروهی و خصوصی برگزار کرده است.

از زبان علی رامی:

“بعد از یه مدتی احساس می کنی که برای کاری ساخته شدی و علاقه زیادی به این موضوع داری و تلاش می کنی توی این زمینه روز به روز بهتر بشی.برای من این حوزه مهندسی صدا است. برای یادگیری این علم دوره های آنلاین داخلی و خارجی شرکت می کنم، در نشست های میکس و مسترینگ که برگزار میشه معمولا شرکت می کنم. در مسابقات و فستیوال های داخلی و خارجی شرکت می کنم.توی یوتیوب ویدیو می بینم. سایت ها رو چک می کنم ، مقاله و کتاب می خونم. تجهیزات استودیو رو بررسی می کنم. برای درآمد زایی هم پکیج های آموزشی میسازم ،مدیریت هنری، صدا برداری ، میکس و مسترینگ انجام میدهم. و با هنرمندان و نوازندگان داخلی و خارجی در ارتباط هستم ”